Szkoły/Przedszkola

SZKOŁY / PRZEDSZKOLA.

Szkoły i przedszkola obfitują w liczne imprezy cykliczne wynikające ze zmiany pór roku oraz ważnych dla dzieci dni. Animator wprowadzi nieco innowacji, uatrakcyjni i zorganizuje czas dzieciom, odciąży nauczycieli. Pomysłów i okazji nie mamy końca zatem serdecznie się polecamy.

MIKOŁAJKI

Cóż to za Mikołaj bez Pani Mikołajowej i pomocników. Pomagamy rozdawać prezenty ale w zamian oczekujemy od dzieci wierszyków lub wykonania powierzonych zadań. Świąteczne malowanie twarzy, czapki Św. Mikołaja z balonów do modelowania, piernikowy warsztat to jeszcze nie wszystkie atrakcje, które możemy zaproponować. Ponadto zabawę taneczną może poprowadzić Pani Mikołajka (lub Anielica).

PIERNIKOWE WARSZTATY

Piernikowe ludziki ( 12 cm. wys./ do wyboru również choinki, dzwoneczki) dzieci ozdabiają kolorowymi lukrami i posypkami zgodnie z własnym pomysłem. Piernikowe ciasteczka można zawiesić na choince lub po prostu zjeść ze smakiem. Istotna jest multisensoryczność atrakcji gdyż ozdabianie pierników różnymi strukturami i fakturami łączymy z opowieścią wigilijną inaczej z elementami ruchowymi oraz bajką o „Piernikowym ludziku”.

BAL KARNAWAŁOWY(bal jesieni, pierwszy dzień wiosny)

Każda pora roku niesie ze sobą ciekawe propozycje, które nasza Animatorka wykorzystuje aby rozbawić dzieci. Oferujemy zatem bajki opowiadane tańcem, zabawy muzyczno-ruchowe, disco, zabawy z chustą adekwatne do pory roku oraz wiosenne balonowe kwiaty oraz konkursy.

DZIEŃ DZIECKA

Animator na dzień dziecka jest niezastąpiony: organizuje, integruje, bawi. Na całość oferty składa się wiele atrakcji tj. malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, kolorowe warkoczyki, balony, ogromne bańki, zabawy ruchowe, muzyczne, chusty, maty animacyjne i tunele, mega gry planszowe, suchy basen, dmuchany dart, żywa maskotka, malowanie tekturowych domków przestrzennych… Kliencie sam zdecyduj co wybierasz.

WIZYTA FOTOBUDKI

Oferta fotobudki pozwoli zarówno dzieciom jak i dorosłym oddać się niezapomnianej zabawie. Dzięki niezliczonym gadżetom jakie towarzyszą fotobudce, każdy może się wcielić w inną postać. Dużo śmiechu i wspomnień gwarantowana dzięki możliwości wydruku zdjęć na miejscu. Zabawa ta doskonale integruje dzieci w każdej grupie wiekowej, przełamuje lody pomiędzy dorosłymi, a co najważniejsze pozwala na wspólną zabawę międzypokoleniową.

Oferta fotobudki to:

wydruk spersonalizowanych zdjęć
dostęp do zdjęć na stronie WWW
albumu do którego będą wklejane zdjęcia
niezliczone gadżety do przebierania
namiot zapewniający jeszcze lepszy klimat robionych zdjęć

WARSZTATY BALONOWE

Nasz animator w sposób łatwy dla dzieci postara się przekazać kilka cennych rad i tajemnic dotyczących modelowania balonów, tak żeby każde dziecko miało okazje samodzielnie wykonać instruktażowe zwierzątko lub inny gadżet. Możliwe jest zrobienie warsztatów w połączeniu z jakąś okazją wynikającą z kalendarza np. Mikołajki czy też Dzień Pluszowego Misia

ZAMYKANIE W BAŃCE

Dzięki wykorzystaniu bardzo dobrej jakości płynu do baniek mydlanych oraz przyrządu umożliwiającego zamykanie w bańce możemy spełnić marzenie każdego, kto zechce znaleźć się choć na chwilę we wnętrzu kolorowej bańki.

DMUCHANY DART

Dmuchany dart to gra, która dosłownie może pochłonąć… Opcje rywalizacji i zabawy z wykorzystaniem tego przedmiotu ograniczone są tylko naszą wyobraźnią. To kolejna zabawa, która doskonale łączy pokolenia. Grę tą można wykorzystać jako element zabaw z animatorem jak i dodatkową atrakcję będącą alternatywą dla tych, którzy nie będą mieli ochotę na indywidualna zabawę. Jedynym zagrożeniem są dorośli, którzy nie chcą przestać się bawić.

BASEN Z PIŁAKMI DLA MALUCHÓW

Posiadamy kolorowy basen o wymiarach około 160 x 160 cm do wypełniony setkami kolorowych piłeczek. Atrakcja szczególnie uwielbiana, oraz dedykowana, dla najmłodszych uczestników imprezy. Maluszki bardzo chętnie spędzają dłuuuugie chwile w „kubeczkowej wodzie".