Oferta dodatki do imprez

DODATKI / DO IMPREZ

ZAMYKANIE W BAŃCE

Dzięki wykorzystaniu bardzo dobrej jakości płynu do baniek mydlanych oraz przyrządu umożliwiającego zamykanie w bańce możemy spełnić marzenie każdego, kto zechce znaleźć się choć na chwilę we wnętrzu kolorowej bańki.

WIZYTA FOTOBUDKI

Oferta fotobudki pozwoli zarówno dzieciom jak i dorosłym oddać się niezapomnianej zabawie. Dzięki niezliczonym gadżetom jakie towarzyszą fotobudce, każdy może się wcielić w inną postać. Dużo śmiechu i wspomnień gwarantowana dzięki możliwości wydruku zdjęć na miejscu. Zabawa ta doskonale integruje dzieci w każdej grupie wiekowej, przełamuje lody pomiędzy dorosłymi, a co najważniejsze pozwala na wspólną zabawę międzypokoleniową.

Oferta fotobudki to:

wydruk spersonalizowanych zdjęć
dostęp do zdjęć na stronie WWW
albumu do którego będą wklejane zdjęcia
niezliczone gadżety do przebierania
namiot zapewniający jeszcze lepszy klimat robionych zdjęć

TATUAŻE BROKATOWE

Tatuaże… Kto z nas będąc młodszy nie lubił tych wodnych z gum czy lizaków?! Dziś oferujemy dla Państwa dzieci możliwość wykonania tatuaży brokatowych. Posiadamy wiele wzorów z których dzieci mogą sobie wybrać najbardziej odpowiedni dla niego. Radość dzieci jest tym większa, że tatuaże utrzymują się jeszcze długo po zakończeniu imprezy.

PINIATA

Urodzinowa piniata to atrakcja nie tylko dla małych łakomczuszków. Oferujemy przygotowanie pianiaty zgodnie z oczekiwaniem dziecka, jego zamiłowaniami i marzeniami. Oferujemy zarówno piniaty do samodzielnego wypełnienia jak i za dodatkową opłatą możemy to zrobić za Państwa.

TEKTUROWY DOMEK DO KOLOROWANIA

Tekturowy domek o wymiarach około 100 x 100 x 100 cm dostarcza nasz animator i wspólnie z dziećmi go rozkłada. Następnie, niemniej oczekiwana chwila, wspólne dekorowanie domku, dostarczamy kredki oraz papier kolorowy z którego dzieci mogą samodzielnie wycinać przeróżne kształty i wyklejać ściany domku. Każdy może przeprowadzić swoją własną aranżację wnętrza.

WATA CUKROWA

Nie jest żadną nowością – wata cukrowa jest zawsze na szczycie pożądań każdego dziecka. Kolorowa wata ubarwi organizowaną imprezę i sprawi, że uśmiechy długo nie znikną z twarz dzieci. A kto z nas nie lubi czasem pochrupać popcornu? Po tę przekąskę w kolejce ustawiają się nie tylko dzieci.

NOCNA OPIEKA NAD DZIEĆMI

W trakcie całonocnej imprezy przychodzi czas na sen jej najmłodszych gości. Aby rodzice nie musieli rezygnować z zabawy oferujemy profesjonalną opiekę nad śpiącymi dziećmi (jedną lub dwóch osób w zależności od wieku i liczby dzieci).